I. společenský školní bál

Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ Velké Přílepy pořádá:

I. Společenský školní bál

konaný v pátek 3. 3. 2017 v sále U J. Korycha, určený především žáků naší školy.

1.- 4. ročník: 16.30 – 18.30, program: Beruška band, tanec, zábava, soutěže, vystoupení žáků, tombola
5.- 9. ročník: 19.30 – 22.00, program: DJ, tanec, zábava, soutěže, vystoupení žáků, tombola

bufet – restaurace U J. Korycha (speciálně sestavené menu)
vstupné – dobrovolné
losy do tomboly: 5,- Kč v průběhu akce, výtěžek z akce – fond SRPŠ.

Je možné přispět – věcné dary pro účel tomboly nebo soutěží (např. papírenské a školní potřeby, poukazy, knihy, společenské hry apod.), nechávejte, prosíme, na vrátnici I. stupně s označením školní bál nebo finanční dary pro účel zajištění nákladů spojených s organizací bálu a pokrytí nákladů na program, transparentní účet spolku č. ú. 2301100936/2010 s poznámkou školní bál.

Pozn.: Změny v programu vyhrazeny. Předpokládá se společenské oblečení. Po dobu konání akce jsou za žáky odpovědni zákonní zástupci.

Kontakt: srps@zsvelkeprilepy.cz