První školní den našich prvňáčků

1. 9. 2017 nemohli naši prvňáčci ráno dospat. Tak moc se těšili na svůj velký den, kdy se z nich stanou opravdoví školáci. Před 8. hodinou už rozechvěle postávali žáčci I. A před Centrem volnočasových aktivit, v ruce kytičku pro paní učitelku. Brzy se dočkali. Nejen úsměvu a stisku ruky paní učitelky Mgr. Anny Jirkovské, ale i barevné stužky na památku. S kamarády spolužáky a samozřejmě i s rodiči pak odešli vyzkoušet lavice ve své třídě. V CVA potom přišla řada na I. B s paní učitelkou Marcelou Hroncovou a její asistentkou Soňou Točíkovou a po nich i na I. B s paní učitelkou Janou Truhlářovou a její asistentkou Lucií Dvorčukovou. Nervozita byla znát na všech, také ale radostné očekávání. Už aby začalo to pravé vyučování! Věříme, že se prvňáčkům jejich očekávání naplní a že se jim práce ve škole bude líbit a dařit. Jak jim to všem první školní den slušelo se podívejte ve fotogalerii.