Otevření multifunkčního hřiště

Ve středu 12. 9. 2018 proběhlo slavnostní otevření multifunkčního hřiště v areálu Základní školy Velké Přílepy za přítomnosti představitelů obce, známých sportovců a veřejnosti. Během odpoledního programu se příchozí děti mohly zúčastnit soutěže Přílepská trefa, nebo získat autogram od přítomných sportovců: atletů Naděždy Koštovalové, Jiřiny Ptáčníkové a Petra Frydrycha, vícebojařů Štěpána Janáčka a Jana Kudličky nebo snowboardistky Kateřiny Vojáčkové. Díky iniciativě paní ředitelky Mgr. Bc. Pavlíny Ben Saidové tak naši žáci získali moderní a kvalitní prostor pro výuku tělesné výchovy v bezprostřední blízkosti školy, který v průběhu teplého podzimu nadšeně využívali. Na výzdobě přilehlé zdi se podíleli žáci školy pod vedením paní učitelky Mgr. Elišky Hesslerové.

Reportážní snímky z průběhu akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.