ŠvP Růžená 16. 5.

Naposledy se hlásíme z našeho tábora.

Ráno jsme se probudili do mlhy, ale oteplilo se na celé 4 stupně po ránu. Po snídani jsme se opět všichni zavřeli do učeben, kde se učilo, soutěžilo, četlo, počítalo…

K obědu jsme měli vdolečky a odpoledne na děti čekaly soutěže venku. Musíme se smát, jak jsme snížily své nároky, když při 7 stupních a mrholení říkáme, že nám počasí dnes přeje … a můžeme soutěžit v lese 🙂

V 16 hodin všichni dostali svačinku a šli si balit kufry, aby po večeři mohli na diskotéku.

Ráno musíme opustit chatičky do 9 hodin, autobusy by měly přijet kolem 10:30 h, tak doufáme, že dorazíme kolem 12:30 h (nedokážeme teď odhadnout). Pokusíme se těsně před odjezdem ještě odeslat zprávu všem třídám do EŽK, v kolik budeme odjíždět, protože autobusy přivezou jinou školu a nemůžeme zaručit, že přijedou podle plánu (stejně jako my v pondělí). Pokud bude mít někdo z rodičů problém s přístupem do EŽK, může poslat třídní učitelce SMS, my rády odpovíme.

Připravte doma dětem něco dobrého k obědu, už se na Vás všichni moc těší.

Všechny zdraví celý tým paní učitelek z Růžené.

Fotografie najdete ve fotogalerii.