Hurá, hurá, 2. B. se ozývá!

Rádi bychom Vám chtěli povědět o tom, jak se nám ve školní družině daří.

Konečně jsme se mohli podívat do školy. Kluci si vytáhli stavebnici a vytvořili parádní stavby ze dřívek. Naši stavitelé nejprve stavěli šikmou věž, a když se zbořila, tak to přestavěli na venkovní sídlo a garáž pro malé autíčko. No posuďte sami! Maty si zkusil dominový efekt. Také jsme hráli piškvorky, nebo jsme si jen tak povídali. Oba dva dny jsme byli na procházkách. Zahráli jsme si oblíbenou hru Škatulata-batulata. Je to zábavná hra stejně jako hra Molekuly, kterou jsme si také zahráli.

Také jsme si vystavili naše výrobky a obrázky na družinovou nástěnku. Tímto tedy pokračuje naše interaktivní výstava v 2. B. Začátkem října jsme si povídali o podzimu a malovali jsme babí léto, které se na podzim v přírodě často objevuje. Vystavili jsme si také náš velký podzimní družinový strom. V říjnu byl i Mezinárodní den smíchu a tak jsme si povídali vtipy a malovali jsme různé smajlíky a emotikony. Hodně jsme si povídali i o podzimních stromech a jejich listech a plodech, proto jsme si namalovali i různě barevné a veselé listy, které dohromady tvoří vitráž. Jelikož je podzim a padá nám listí na hlavu, vytvořili jsme si také panáčky, kteří mají pěkné listové vlasy. Úplně posledním výrobkem byli ježci. Byla to velká zábava, jsme třída skládačů a skládání ježků děti velmi bavilo.

Děkujeme, že jste si udělali čas na naši interaktivní výstavu. Opět Vás budeme informovat, jak nám tvoření parádně jde.

Hezký den přeje 2. B. a Michaela Blažková