Výstava Zuzany Honsové

Přijďte se podívat do Galerie U Korychů ve Velkých Přílepech na něžné a vtipné obrázky malířky Zuzany Honsové.

Zuzana Honsová vystudovala na Střední uměleckoprůmyslové škole v Jablonci nad Nisou obor šperk. K umělecké tvorbě ji přivedl tatínek, sběratel zejména naivního umění. Zuzana ztvárňuje hlavně rozkvetlé stromy, louky, andílky, ale i kočky nebo psy.  Maluje olejem na plátno, dřevo, porcelán, textil. Její obrázky jsou s příběhem, úsměvné a dělají lidem radost.

Děti z výstavy odcházely s přesvědčením, že obrázky jsou krásné, milé a laskavé. Je vidět, že to, co Zuzana dělá, dělá s láskou. Miluje přírodu, zvířata a lidi kolem sebe. A tak i nás potěšilo, že se jí práce dětí líbily a trochu té radosti a lásky jsme jí dokázali vrátit zpět. Její reakce pro změnu udělala radost nám:

„Dnes mne něco potěšilo. Mám výstavu v galerii ve Velkých Přílepech a paní učitelka mi poslala krásnou fotku, jak děti plnily zadání a prý radostně. Své obrázky poznávám a je to milé…. Milé děti, díky!“

Ilona Dufková, II. B