Září v 1. oddělení školní družiny

V září nového školního přišli do 1. oddělení prvňáčci, žáci I. A.

Nejdříve jsme se všichni společně seznámili, řekli si, jak to v  družině chodí a zažili si několik pravidel, aby nám bylo celý rok spolu dobře.

Děti nadchla spousta her a stavebnic, které máme k dispozici, ale největší radost měly ze školní zahrady a  školního hřiště, kde jsme trávili poslední slunečné dny.

První obrázky na nástěnku se týkaly ještě prázdnin, ale pak už nás čekalo společné podzimní vyrábění – podzimní sklizeň ovoce a zeleniny, obrázky jablíček a hrušek, omalovánka sv. Václava a také první pracovní listy na téma škola.

Při vycházkách jsme navštívili různá místa Velkých Přílep, kde bylo bezpečné hrát míčové a soutěživé hry, běhací pexesa, nebo malovat křídami na chodník.

Září bylo opravdu „nabité“ různými aktivitami a už se všichni těšíme, co nám přinese měsíc další.

Silvie Koutná