Co se děje v 2. oddělení školní družiny?

Dobrý den,

rádi bychom Vám představili, jak to vypadá v našem oddělení družiny. Nejdůležitější bylo se pořádně seznámit a to pomocí různých her s míči. Také jsme vytvářeli obrázky našich zážitků z prázdnin. Procvičovali jsme dopravní značky jejich malováním na silnici křídami a omalovánkami ve třídě. Také jsme si říkali, co auto udělá, když potká danou značku. Byli jsme v lese, kde jsme stavěli domečky pro skřítky a vymýšleli jsme, jaký skřítek v domečku bydlí a jaké vybavení v příbytku najdeme. V lese jsme také na Den úsměvu pracovali s přírodninami a vytvářeli jsme smajlíky. Nejprve jsme je ale natrénovali ve třídě na papír. V družině si také hrajeme s hračkami, které tam máme: holky často modelují a malují, kluci zase staví ze stavebnice nejrůznější stavby a dopravní prostředky. Také procvičujeme učivo a vymalovávali jsme obrázky, které začínají na dané písmeno. Navštěvujeme také zahradu, kde si děti hraji s různým vybavením od míčů, přes křídy na tabule či pálky s malými míčky, ale také zapojují fantazii a přetvoří fotbalové branky v prostorný domeček.

Zdraví Vás žáci z I. B a Michaela Blažková