Čertí den trochu s předstihem

Žáci IV. A měli přání uspořádat  nějakou aktivitu pro mladší spolužáky.

Rozhodli jsme se pro Čertí hry, které jsme ve volných chvilkách vymýšleli a chystali. Čtvrťáci se do toho vrhli s nadšením, vyráběli pomůcky, pekli dobrůtky, chystali kostýmy i dárečky. Naplánovali jsme, kdo budou kapitáni a provedou skupinky prvňáčků po škole. Tam ostatní žáci ze IV. A  rozmístili pět pekel s úkoly. Mladší kamarádi pak museli počítat rohy, krmit čertí kočku, ochutnávat čertovské speciality nebo se naučit básničku a museli předvést i spoustu dalších dovedností.

Na konci na naše nejmenší čekalo opravdové peklo s velkým čertem a odměnou od jejich průvodců.

Všichni byli velmi stateční a úkoly zvládli na jedničku.

A čtvrťáci si zaslouží velikou pochvalu za perfektně uspořádaný den a krásné vedení mladších spolužáků formou peer programu.

Jana Truhlářová