Zima v 5. oddělení školní družiny

Dobrý den,

předešlé dva zimní měsíce byly plné zábavy. Hodně času trávíme venku. Měli jsme štěstí, že nám nasněžilo a tak jsme mohli jít bobovat, koulovat se a vytvářet různé zimní sochy. Když nesněžilo, navštěvovali jsme hřiště poblíž školy, objevili jsme i jedno vzdálené hřiště, kde je také spousta prostoru pro naše řádění.

Také jsme vytvářeli. V lednu jsme si zahráli na návrháře zimního vybavení a navrhli jsme vlastní čepice a rukavice, a co by to bylo za zimu bez bruslení – nechyběl tedy ani návrh vysněných bruslí. Také nás neminul masopust a jako minulý rok jsme tvořili masky a povídali jsme si o tomto veselém období.

Ve volném čase využíváme stavebnice a s našimi stavbami se Vám pravidelně představujeme.

Hezké skoro jarní dny, Žaneta Pokorná a II. A