Školní bál

Školní bál se letos konal hned třikrát! Z kapacitních důvodů byly třídy rozděleny do tří skupin, a tak každá z nich měla pro tem svůj bál dostatek prostoru.

V pátek 3. 3. 2023 se konaly bály pro 1. – 3. ročník a 7. – 9. ročník, v pátek 24. 3. 2023 pak pro 4. – 6. ročník. Děti nic nepodcenily a na bál přišly krásně nastrojené – holčičky v rozmanitých šatičkách a sukénkách, pečlivě načesané… kluci v košili s kravatou nebo motýlkem, často i s vestou nebo sakem. Všem to úžasně slušelo! Zahájení bylo zpestřené vystoupeními a pak už se všichni vrhli do víru tance a skotačení. DJ udržoval zábavu v obrátkách a tak se děti jistě dosyta „vyřádili“. Nechyběla ani bohatá tombola, občerstvení a fotokoutek.

Děkujeme SRPŠ za uspořádání vydařené ake!

Kateřina Sedláčková