Třídní logo VII. B

Se sedmou třídou jsme se rozhodli vytvořit logo, které by charakterizovalo našeho společného ducha a energii.

Nejprve byly vytvořeny návrhy, poté jsme hlasovali a usnesli se, že je třeba ještě v návrzích pokračovat. Nakonec byl ale jeden vybrán, návrh Vítka H. splňoval kritéria a navíc byl perfektně jednoduchý, což pro vytvoření šablony je jednoznačný bonus. Šablony jsme poté použily k výzdobě triček, které si děti donesly. Děti pracovaly s barvami na textil, nanášely je houbičkou. Někteří žáci své logo dozdobili fixou a nechali si trička i podepsat. Myslím, že jsme si společné tvoření užili a zároveň se děti naučily něco nového – tvořit logo, vytvořit šablonu, nanést barvu a pracovat s textilním materiálem.

Olga Roháčková