Den Země

Dnem Země je sice 22. duben, ale již tradičně jej děti naší základní školy aktivně oslavují před koncem školního roku. Oslavou je program na celé dopoledne,  který probíhá na fotbalovém hřišti. Týká se prvního stupně. Žáci devátých ročníků připravují tematické aktivity pro ročníkově smíšená družstva, která se snaží získat co nejvíce bodů a umístit se na stupních vítězů.

Letos tato akce probíhala ve středu 21. června a ve čtvrtek 22. června. Středeční program měla na starost IX. A, družstva byla složená z B paralelek prvního stupně. Čtvrteční program měla na starost IX. B, družstva byla složená z A paralelek prvního stupně. Vše probíhalo k radosti zúčastněných!

Naši deváťáci prokázali svoji organizační zdatnost a připravenost posunout se ve svém vzdělávání o kus dál. Vše probíhalo v režii paní učitelky Pavly Řičařové. Všem děkujeme za účast!

Martina Maršíková