Florbal – 1. stupeň, dívky 6. – 7. ročník

Již tradičně se na podzim zúčastňujeme florbalových turnajů. Jako první si zahráli žáci a žákyně 4. a 5. tříd.

Dva ze tří zápasů ve skupině se nám podařilo vyhrát, proto jsme postoupili do vyřazovacích bojů.

Bohužel los nám přidělil těžkého soupeře v podobě domácího týmu, na který jsme bohužel nestačili.

V konkurenci 16 týmů jsme však obsadili výborné dělené 5. až 8. místo! Všichni podali skvělé výkony a za zmínku jistě také stojí to, že děvčata v našem týmu se v klučičí konkurenci rozhodně neztratila.

Následoval turnaj dívek z 6. a 7. ročníku.

Na úvod bych rád všechny dívky pochválil, jak statečně se s celým turnajem a se všemi zápasy popasovaly. Neměly to vůbec jednoduché, protože ze zdravotních nebo jiných důvodů se jich dost omluvilo, a tak děvčata musela odehrát všechny zápasy bez střídání.

Na výsledcích a celkovém posledním místě ale vůbec nezáleží. Dívky si zahrály, nasály atmosféru velkého turnaje a těší se na příští rok, kdy v hojnějším počtu soupeřkám pořádně zatopí.

Ještě jednou všem dívkám velké DÍKY.

Michal Peroutka