Hudební pohádka Šípková Růženka v podání žáků naší školy

Před koncem školního roku se uskutečnilo jedinečné představení hudební pohádky Šípková Růženka, ve kterém excelovali žáci z hudebního kroužku a sbory doplnili nadšení žáci z šestého ročníku.

Tato pohádka byla ztvárněna formou krátké opery, a proto byla celá zpívaná. Představení bylo určeno pro naše mladší spolužáky z 1. stupně, neslo se v duchu pohádkových melodií, střídajících se tónin a obsáhlého textu, což děti zvládly na jedničku. Divadelní složka byla plná emocí a hereckého nasazení a vtáhla tak malé diváky rychle do děje.

Naši mladí herci a zpěváci odvedli skvělou práci a jejich nasazení a talent byly oceněny bouřlivým potleskem. Věřím, že hudební verze Šípkové Růženky tak potěšila nejen dětské, ale i dospělé duše.

Marie Jednorožcová