Listopad v 2. oddělení školní družiny

Dobrý den,

za naše oddělení školní družiny mohu říci, že listopad byl velmi zajímavý. Dělali jsme spoustu aktivit. Uvnitř jsme často před vycházkou tvořili a tak můžete vidět i zde několik našich výrobků – deštníček, panáčky z vystříhaných lístků či parádního podzimního lvíčka. Také jsme si utvořili na naši nástěnku celoroční strom, který nám pomůže lépe sledovat změny v přírodě a budeme je tedy na něj promítat. Vytvořili jsme si také pestrého a veselého podzimního draka. Na nástěnce nechybí ani procvičování učiva, a tak pečlivě opakujeme jednotlivá naučená písmena. Chodíme také ven, a to prakticky každý den. Místa, která jsme od začátku školního roku navštívili, nespočítáme na prstech jedné ruky. Na fotkách můžete vidět naše oblíbené stavění domečků v lese. Také jsme foukali bubliny, to byla zábava! Bylo sice pod mrakem, ale zjistili jsme, že jsou parádně barevné a na jejich počítání nám nestačily všechny prstíky naší družiny. Samozřejmě hrajeme i spoustu her a nejraději máme běhací pexesa.

To je naše ohlédnutí za podzimem, už se ale těšíme na další období – advent. To bude teprve zábava.

S pozdravem I. B a Michaela Blažková