Listopad v 3. a 4. oddělení školní družiny

Vánoce se blíží, ale my se chceme s vámi podělit o podzimní aktivity 3. a 4. oddělení školní družiny.

I když už venku není tak krásně zbarvená příroda, děti pořád rády tvoří barevný podzim. Vytvořily věnečky s použitím listů, podzimní obrázky ze špachtlí zdobené barevným listím a také namalovaly podzim temperami s pomocí bramborových tiskátek. Děti si připomněly Svatého Martina, který přijíždí na bílém koni, a i když nám sníh nepřinesl, dětem to nevadilo a vytvořily si zasněžený obrázek samy.

Kromě tvoření si hrajeme různé hry a mnohdy je ve hře vloženo i učivo, které si takto opakujeme. Dětem to ale vůbec nevadí a baví je to.

Nemalý úkol čekal děti na konci měsíce, a to vyzdobit stromečky před školou. Všechny ozdoby dělaly děti nové, neboť je vloni odnesl vítr…

Renáta Housová a Gábina Lillingová