Florbal – 8. a 9. ročník

Florbal se těší u chlapců velké oblibě a tak není divu, že se na svůj turnaj i oni s chutí připravovali. Dle složení týmu byly ambice vcelku vysoké.

Turnaj v Rudné jsme také začali výborně. Jednoznačná výhra posílila naše sebevědomí. To bohužel hned v dalším zápase utrpělo vinou porážky od domácího týmu. Zbýval poslední zápas ve skupině a nutné vítězství, pokud bychom chtěli pomýšlet na medailové stupínky. Bohužel jsme smolně prohráli o gól a po základní skupině tak odjeli s prázdnou.

Všem hráčům děkuji za reprezentaci školy.

Poslední, kdo na svůj turnaj ještě čekal, byla nejstarší děvčata. Tým byl složen převážně z dívek z osmých tříd.

Špatně jsme si ale vůbec nevedli. Po čtyřech zápasech ve skupině, kdy nám například nebyl v závěru uznán gól (zápas tak skončil remízou), jsme vybojovali alespoň postup ze skupiny do zápasu o sedmé místo.

V tomto zápase na velkém hřišti jsme jasně dominovali a přehráli soupeře o tři branky, přičemž naše brankářka udržela čisté konto.

Všem děvčatům patří poděkování za celkové sedmé umístění v těžké konkurenci a za vzornou reprezentaci školy.

Michal Peroutka