Masopustní stezka

V pátek 16. 2. jsme ve škole měli výjimečný den – probíhala masopustní stezka. Děti z celého prvního stupně se snažily plnit úkoly z matematiky, českého jazyka, prvouky, čtení, z výtvarné, hudební a tělesné výchovy, které pro ně měli připravené žáci III. A. Ti tuto úlohu vzali velmi zodpovědně a připravovali se na tento den celý týden, aby vše proběhlo co nejlépe. Samozřejmě nechyběly tradiční masopustní masky jako cikánky, děvečky, medvědi, klauni a jiné. Za splněné úkoly děti dostávaly barevné proužky papíru, ze kterých si třída v rámci spolupráce vytvořila společný řetěz. Nakonec se nám podařilo spojit všechny třídy a řetěz splněných úkolů měřil téměř 20 metrů.

Jako poděkování za připravenou stezku zazpívali třeťákům masopustní písničku žáci I. A s paní učitelkou Truhlářovou.

Všem děkujeme za účast a těšíme se zase někdy na společnou akci při vzájemném poznávání napříč ročníky.

Marcela Dostálová, třídní učitelka III. A