Školní rok 2017/2018 – aktivity a hospodaření

SRPŠ pořádalo Školní bál. Výtěžek z bálu je 25.364 Kč. Tento výtěžek je celý věnován škole, našim dětem. Rada spolku již rozhodla o zakoupení Fotbálku pro II. stupeň. V plánu je výroba a zakoupení reklamních předmětů s logem školy v hodnotě 10.000 Kč a stojanu na kola v hodnotě 13.000 Kč pro II. stupeň. Zbylá částka putuje na fond SRPŠ.

Za celou organizaci, spolupráci a podporu děkujeme vedení školy, pedagogům, našim žákům a hlavně rodičům!

SRPŠ se podílelo na akci Velikonočních dílen, výtěžek z akce je 4.210 Kč. Tento výtěžek putuje také na fond SRPŠ.

Vyúčtování fondu SRPŠ za tento školní rok proběhne na konci tohoto školního roku.

Ke konci tohoto školního roku je v plánu také schůze důvěrníků, kde bude vyúčtování oznámeno. Bude naplánováno další financování fondu a plán akcí spolku pro následný školní rok. Veškeré informace budou zveřejněny na webu školy.