Projekt Dopravní výchova

Letos jsme se rozhodli hlouběji se věnovat tematice dopravní výchovy. Hned na začátku roku proběhl již tradiční projektový den Bezpečně do školy a ze školy, kdy si žáci připomněli ta nejdůležitější pravidla pro chování v dopravním provozu. Pro podrobnější seznámení s pravidly bezpečnosti v dopravě jsme pak vyhradili další den, středu 10. října. Vyučující všech ročníků si pro žáky připravili nejrůznější aktivity: naučná videa, pracovní listy, kvízy, rébusy, hry s dopravní tematikou, praktické ukázky a dramatizace. Odborně přispěl i strážník Obecní policie Velké Přílepy vr. prap. Karel Král přednáškou o bezpečnosti cyklistů a chodců. Věříme, že celá akce přispěla k tomu, že se žáci budou v dopravním provozu chovat bezpečněji.

Fotoreportáž z projektového dne si můžete prohlédnout ve fotogalerii.