DOBROVOLNÁ PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY VE ŠKOLE

Vážení zákonní zástupci,

od 11. 5. 2020 je umožněna osobní přítomnost žáků 9. ročníku pro účely přípravy na přijímací zkoušky na střední školy.

Vzhledem k tomu, že se paní učitelka Ing. Klára Mušková (vyučující matematiku) a paní učitelka Mgr. Jitka Farová (vyučující český jazyk) věnují přípravě na přijímací zkoušky žáků při pravidelné distanční výuce prostřednictvím platformy Google Classroom s využitím videomeetingů prostřednictvím Google Meet, je rozsah dobrovolné osobní přítomnosti žáků 9. ročníku stanoven na 1 vyučovací hodinu matematiky a 1 vyučovací hodinu českého jazyka týdně. Konkrétně v úterý od 8:00 h do 9:40 h.

Máte-li o tuto vzdělávací aktivitu svých dětí zájem, je třeba dítě přihlásit nejpozději do 7. 5. 2020 do 14 h. Pozdější přihlášení není možné.

Dosud prováděná distanční výuka bude ve stejném rozsahu pokračovat i nadále.

Ve škole i v celém jejím areálu je nutné dodržovat následující obecná pravidla chování stanovená krizovými opatřeními

• při cestě do školy, ze školy, ve škole i v celém jejím areálu je nutné zakrytí úst a nosu ochrannými prostředky (rouška, ústenka, šátek, šál)
  • dodržení odstupu 2 m
  • vstup do školy a pohyb po škole pouze v doprovodu pověřeného pedagogického pracovníka
  • žák bude mít s sebou 2 roušky (ústenky, šátky, šály) – na každou vyučovací hodinu jinou a sáček na uložení roušky (ústenky, šátky, šály)
  • žák bude mít roušku nasazenou po celou dobu přítomnosti ve škole
  • žák se bude pohybovat pouze ve vymezeném prostoru
  • žák je povinen dodržovat i další hygienická pravidla
    • přezutí
    • mytí a dezinfekce rukou
  • při nedodržení výše uvedených pravidel budete o této skutečnosti informováni a žák bude z přípravy vyřazen

Podmínkou zařazení do přípravy je pravdivé vyplnění čestného prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a seznámení s rizikovými faktory.

Čestné prohlášení bude muset žák přinést vytištěné a podepsané zákonnými zástupci na první setkání. Bez něj nebude do školy vpuštěn. Formulář čestného prohlášení naleznete zde.

Pavlína Ben Saidová