I. C Barevný týden

Proč barevný týden v I.C ?

Prvňáčci už si ve škole hezky zvykají. Je na čase si také někdy trochu pohrát. Ne, že bychom se neučili, ale někdy to jde i trochu jinak. Na konci října jsme měli barevný týden. Co to znamená? Jednoduše jsme si zvolili pět barev  – červenou, zelenou, modrou, bílou a žlutou. Každý den jsme si oblékli něco zvolené barvy. Stačila drobnost, třeba jen mašle nebo náramek.  Smyslem bylo pobavit se, ale i zvolit pět kapitánů týmů. To se nám povedlo a teď už můžeme směle vyrazit do naší celoroční  hry. Skupinky dětí byly ke kapitánům rozlosovány a začínáme proti sobě soutěžit. Komu se povede posbírat nejvíce stopiček a prvnímu dorazit k cíli? To zjistíme až na konci školního roku. Skupinové práce nás baví a tak se těšíme na třídní hru.

Jana Truhlářová