Listopad v 1. oddělení školní družiny

Najdete rozdíl na prvních dvou fotografiích? Stejný rok a stejný měsíc, stejné místo a stejné děti…. Rozdíl je 26 dní.

Ano, takhle si s námi zahrál měsíc listopad se svým počasím. Na začátku měsíce jsme si ještě užívali krásného slunečného počasí a na konci nás překvapila sněhová nadílka.

V oddělení jsme se věnovali hlavně hrám a vycházkám venku, sbírali jsme listí a přírodniny na tvoření. Povídali jsme si o sv. Martinovi, naučili jsme se novou básničku a procvičovali matematiku na zábavných omalovánkách. Také jsme se věnovali výrobě nových ozdob na adventní strom, který budeme zdobit na začátku prosince. Po návratu z vycházek děti nejvíc baví kreslení a hry na koberci, rády si hrají na školu.

Čeká nás adventní čas a s ním také spoustu nových her a plnění úkolů z adventního kalendáře.

Silvie Koutná