Lyžařský kurz – 6. den

Sluníčko přálo i na poslední lyžování a sněhové podmínky se změnily tím, že v noci a k ránu mrzlo a svah byl zasněžován. Takže pro děti zase nová zkušenost, umělý sníh.

Odpoledne jsme stihli jít na krásný výlet po okolí, lesem jsme vystoupali k Mumlavským vodopádům, vyfotili se na lávce a kousek šli podél toku Mumlavy, abychom si prohlédli obří hrnce. Cesta zpět lesem, poddolovaným původní těžbou rud a drahého kamení na Rýžoviště. Tam jsme zavzpomínali, že se tady ještě v neděli lyžovalo a lesní cestou jsme se vrátili do centra Harrachova.

Tam jsme vyšli po schodišti na Sport hotel, kde jsou ze střechy vidět blízko tři menší skokanské můstky. Hotel sloužil k tréninku i závodům na můstcích.

Pěkný pestrý den. Děti již žijí večerní diskotékou na rozloučení.

Za pedagogy Irena Čermáková